Daniel Boysen: stifter, daglig leder og arrangør

mail: daniel@litlounge.dk

Nikolaj Loufbye: daglig leder og arrangør

mail: nikolaj@litlounge.dk

Mariana Gil: fotograf og grafiker

mail: mariana@litlounge.dk

Nanna Westergaard: skribent

mail: nanna@litlounge.dk

Pernille Randrup: arrangør

mail: pernille@litlounge.dk

Rikke Hector Degner: redaktør for de sociale medier og PR

mail: rikke@litlounge.dk

Ida Maria Helsinghoff Petersen: arrangør

mail: ida@litlounge.dk

Thea Louise Dahl-Laursen: arrangør

mail: thea@litlounge.dk

Bestyrelsens sammensætning

 

Formand: Daniel Boysen

Næstformand: Nikolaj Loufbye

Sekretær: Nanna Westergaard

Kasserer: Rikke Hector Degner

Medlem: Mariana Gil