Daniel Boysen: stifter, daglig leder og arrangør

mail: daniel@litlounge.dk

Nikolaj Loufbye: daglig leder og arrangør

mail: nikolaj@litlounge.dk

Andrea Maagaard: arrangør

mail: andrea@litlounge.dk

Mariana Gil: fotograf

mail: mariana@litlounge.dk

Nanna Westergaard: skribent

mail: nanna@litlounge.dk

Rikke Hector Degner: digital redaktør

mail: rikke@litlounge.dk